2025.08.27. (szerda)

Liturgia túra – Kerékpáros városnézés

Liturgia túra – Kerékpáros városnézés

Dátum:

Az AURIGA SSK és a Civil Városmarketing Kerekasztal idén is csatlakozik a Kulturális Örökség Napja szolnoki rendezvényeihez. Szeptember 17-én, szombaton, 15.00 órakor indul városnéző kerékpáros túrájuk a Damjanich Múzeum elől. A túrázóknak Győri Péter Benjamin mutatja meg az Evangélikus templomot, a nem rég felállított Mária-szobornál pedig Kósa Károly helytörténész beszél a szobor múltjáról.

Az AURIGA SSK és a Civil Városmarketing Kerekasztal idén is csatlakozik a Kulturális Örökség Napja szolnoki rendezvényeihez.

Szeptember 17-én, szombaton, 15.00 órakor indul városnéző kerékpáros túrájuk a Damjanich Múzeum elől.

A túrázóknak Győri Péter Benjamin mutatja meg az Evangélikus templomot, a nem rég felállított Mária-szobornál pedig Kósa Károly helytörténész beszél a szobor múltjáról.

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide a nevét

Megosztás:

Legfrissebbek

Hírlevél feliratkozás

spot_imgspot_img

További írások
Kapcsolódó

Álmok, mesék, mítoszok – Galéria

Álmok, mesék, mítoszok címmel Dr. Antal Péter gyűjteményéből látható...

Palya Bea – ANKK

"Én leszek a játékszered" címmel ad koncertet a XVIII....

ARTjáró – szombat – Művésztelep

Június 26., szombat, Szolnoki Művésztelep 10.00 Nyitány, köszöntőt mond Pogány...

Mindszenty bíborosról – ANKK

A Hazatalálás című sorozat szeptember 29-i előadásának címe: Mindszenty...