2026.06.15. (hétfő)

Levéltár

Nem apróság

A Kivert Biztosíték (AKB) rovatban csak annyit akartam jelezni, hogy a Szabadság téri egykori bölcsőde kapuja mellől eltűntek a szép, régi utcanév- és házszámtáblák. Fájó sebek szakadtak fel.

Csak a strand?

A blogSzolnok Építeni tudunk, de működtetni nem című írásához fűzött kommentek szinte csak a Tiszaligeti strandfürdőről szólnak. Láthatóan, az bosszantja leginkább a helyieket.

Mást is tudunk?

Rajtam csak annyi múlt, hogy megírtam. Igazából a téma miatt lett az utóbbi hónapok legsikeresebb cikke a Szolnok 950 nyitógáláról szóló beszámoló. De lesz-e folytatás?

Hídverés

Népbutítás helyett címmel jelent meg a blogSzolnok egyik utolsó cikke 2024-ben a Csáklya utcai híd feleslegességéről. Sokan reagáltak az írásra, köztük kevesen voltak az építés támogatói.

Nyertek?

Nem először morogtam a szolnoki telefonfülkék miatt az AKB rovatban. Az olvasói reakciók alapján viszont úgy érzem, a normalitást Szolnokon legyőzte a hülyeség. Ne csináljunk semmit, úgyse lesz jobb?

Legfrissebbek

Legolvasottabbak

Hírlevél feliratkozás

spot_imgspot_img

Arhívum